HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW

Skontaktuj się

phone 86 218 25 26 phoneblysk@firmamarczyk.pl

SELEKTYWNY ODBIÓR POPIOŁU POCHODZĄCEGO Z PALENISK DOMOWYCH

SELEKTYWNY ODBIÓR POPIOŁU POCHODZĄCEGO Z PALENISK DOMOWYCH

Szanowni Państwo, informujemy, że w miesiącu listopadzie oraz grudniu nastąpi pilotażowy odbiór selektywnie zebranego popiołu z nieruchomości zabudowy jednorodzinnej. W tym celu dostarczone zostały dla Państwa worki koloru szarego z piktogramem frakcji ,,POPIÓŁ’’ w których należy gromadzić wystudzony popiół lub w odpowiednio opisanych pojemnikach. Pojemniki oraz worki wystawiamy przed posesję w niżej podanych terminach.

POPIÓŁ  – należy przez to rozumieć popiół z palenisk istniejących w budynkach mieszkalnych zabudowy jednorodzinnej i służących wyłącznie do eksploatacji tych budynków.

 

I TRASA – 23.11.2020 r. oraz 14.12.2020 r.

ULICE : JASNA, KRZYWA, KWADRATOWA, ŁĄCZNA, NOWOPROJEKTOWANA, OGRODNIKA, PIASKOWA, POPRZECZNA, SPOKOJNA, ŚMIAROWSKIEGO, WIERZBOWA, WOJSKA POLSKIEGO, CICHA, JEDNACZEWSKA, ŁUKASIŃSKIEGO, PIWNA, POLNA, PROSTA, PUŁASKIEGO, RZEMIEŚLNICZA, STASZICA, STROJNA, WESOŁA, WINIARSKIEGO.


II TRASA – 24.11.2020 r. oraz 15.12.2020 r.

ULICE : BEZTROSKA, BLISKA, CHĘTNIKA, CIBOROWSKIEGO, GLOGERA, JAKUBA WAGI, KAKTUSOWA, KSIĘŻYCOWA, MAKOWA, MALINOWA, MIŁA, OBROŃCÓW ŁOMŻY, OGRODOWA, PARTYZANTÓW, POGODNA, PROMIENNA, PRZYJAŹNI, PRZYTULNA, PTASIA, RADOSNA, RAGINISA, RÓŻANA, SPACEROWA, SZCZĘŚLIWA, SZEROKA, UŚMIECHU, WYZWOLENIA, ZABAWNA, ZACISZNA, ŻWIRKI I WIGURY, BOCZNA, DWORNA, GIEŁCZYŃSKA, GÓRNA, KIERZKOWA, KLASZTORNA, KRÓLOWEJ BONY, KRÓLOWEJ JADWIGI, ŁAGODNA, MARYNARSKA, PLAC NIEPODLEGŁOŚCI, SADOWA, SIENKIEWICZA, STROMA, SZYMAŃSKIEGO, WĄSKA, WITOSA, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, ZDROJOWA.


III TRASA – 25.11.2020 r. oraz 16.12.2020 r.

ULICE : DŁUGA, FARNA, JANA Z KOLNA, JATKOWA, KAZNODZIEJSKA, KRÓTKA, KWIATOWA, MAJOWA, PLAC ZIELONY, PRZEDWIOŚNIE, RADZIECKA, RZĄDOWA, SENATORSKA, SIKORSKIEGO, STARY RYNEK, SZKOLNA, WOZIWODZKA, ZIELONA, BARTNICZA, CEGIELNIANA,  CHABROWA,   DOBRA,   FABRYCZNA,   HARCERSKA,   KANARKOWA, KANONIERSKA,   KORCZAKA,  KPT. FRANCISZKA SKOWRONKA, KRĘTA, KURPIOWSKA, LEŚNA, LIPOWA, MIODOWA, PUŁKOWA, SŁOWIKOWA, STRAŻACKA, STRZELCÓW KURPIOWSKICH, WIŚNIOWA, ŻABIA.


IV TRASA – 25.11.2020 r. oraz 17.12.2020 r.

ULICE : 3-GO MAJA, AL. LEGIONÓW, AL. PIŁSUDSKIEGO, BAWEŁNIANA, BEMA, BRONIEWSKIEGO, DMOWSKIEGO, DWORCOWA, HIPOKRATESA, KASZMIROWA, KAZAŃSKA, KONRADA WALLENRODA, KOPERNIKA, KS. KARD. WYSZYŃSKIEGO, KSIĘŻNEJ ANNY, KSIĘCIA JANUSZA, LNIARSKA, MICKIEWICZA, NOWA, OWOCOWA, PANA TADEUSZA, POLOWA, PROJEKTOWANA, RYCERSKA, SPÓŁDZIELCZA, STARA, SZOSA ZAMBROWSKA, TALESA Z MILETU, WŁÓKIENNICZA, ZAWADZKA, KANALNA, KAPUCYŃSKA, KOLEGIALNA, KRZYWE KOŁO, ŁĄKOWA, NADNARWIAŃSKA, NOWOGRODZKA, PIĘKNA, PLAC KOŚCIUSZKI, RYBAKI, STACHA KONWY, STAWOWA, TORFOWA, WIEJSKA, ZAKĄTEK, ZAMIEJSKA, ZJAZD.


V TRASA – 30.11.2020 r. oraz 21.12.2020 r.

ULICE : BURSZTYNOWA, CHMIELNA, DZIAŁKOWA, HANDLOWA, KAMIENNA, KRASKA, KRUCZA, KRYSZTAŁOWA, MAŁA KRASKA, MAZURSKA, OS. ZAWADY PRZEDMIEŚCIE, PAWIA, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, POZNAŃSKA, PRZYKOSZAROWA, PSZCZELA, RUBINOWA, SŁODKA, SŁONECZNIKOWA, STRUSIA, STUDENCKA, SZAFIROWA, SZMARAGDOWA, SZOSA DO MĘŻENINA, TĘCZOWA, TURKUSOWA, WIOSENNA, ZAWADY PRZEDMIEŚCIE,
33-GO PUŁKU PIECHOTY, AKACJOWA, BROWARNA, BRZOZOWA, BUKOWA, CISOWA, DĘBOWA, GŁOGOWA, GRABOWA, JAWOROWA, JESIONOWA, JODŁOWA, KALINOWA, KALIWODY, KASZTANOWA, KLONOWA, LESZCZYNOWA, MODRZEWIOWA, PIASKI, PODLEŚNA, SOSNOWA, ŚWIERKOWA, TKACKA, TOPOLOWA, WIĄZOWA, ZIELNA.