Harmonogram odbioru odpadów

O nas

Firma Błysk od ponad 30 lat świadczy usługi komunalne w Łomży i powiecie łomżyńskim. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni i instytucjonalni, jak i gminy, samorządy, administracje osiedli, firmy budowlane oraz remontowe. Do każdego zleconego nam zadania podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem, starając się sprostać oczekiwaniom i potrzebom kontrahentów.

Jesteśmy rodzinną firmą, która podczas wieloletniej działalności zdobyła zaufanie tysięcy klientów, których szerokie grono stale się powiększa. Wszyscy nasi kontrahenci wiedzą, że mogą obdarzyć nas zaufaniem, ponieważ zawsze rzetelnie i terminowo wykonujemy wszystkie obowiązki. 

Nasze zaangażowanie i niezawodność sprawiły, że możemy poszczycić się mianem jednego z czołowych odbiorców odpadów komunalnych z całym subregionie  łomżyńskim.

Mimo ogromnego doświadczenia i wiedzy wciąż stawiamy na rozwój, stale podnosząc swoje umiejętności i poszerzając kompetencje. Doskonale wiemy, że umiejętności oraz kwalifikacje to nie wszystko, by móc świadczyć usługi komunalne na najwyższym poziomie. 

Z tego powodu nieustanne inwestujemy w nowoczesne technologie, czego efektem jest rozbudowana flota pojazdów w parku maszyn.

W zakresie naszych usług komunalnych znajduje się wywóz:

  • odpadów segregowanych, 

  • odpadów zmieszanych, 

  • odpadów wielkogabarytowych, 

  • odpadów budowlanych i poremontowych, 

  • papy odpadowej, 

  • elektrośmieci 

  • materiałów izolacyjnych. 

Podejmujemy się ponadto m.in.:

  • likwidacji nielegalnych wysypisk,

  • mycia i dezynfekcji pojemników na odpady

  • transportu odpadów

Firma Błysk obsługuje również imprezy, wyposażając je w pojemniki na odpady, które później odbierzemy.

Na terenie naszej firmy znajduje się nowoczesny i w pełni wyposażony park maszyn. Innowacyjne pojazdy w znaczący sposób ułatwiają pracę, wpływają na niezawodność usług oraz ich terminowe wykonanie. Maszyny przystosowane są do odbioru odpadów segregowanych z różnych terenów, to znaczy gospodarstw domowych, obszarów wiejskich, miejskich i przemysłowych. 

Zakres naszych usług obejmuje także dostarczanie pojemników na odpady segregowane i zmieszane oraz wielkogabarytowe, poremontowe i budowlane. Jesteśmy niezawodni, dlatego każde zlecenie wykonujemy z największą starannością, dbając o zaspokojenie potrzeb klienta. Jesteśmy terminowi, dlatego możesz mieć pewność, że wszystkie usługi zostaną wykonane w oczekiwanym czasie – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.