Harmonogram odbioru odpadów

Wywóz odpadów wielkogabarytowych

Nasza firma Błysk zajmuje się wywozem odpadów wielkogabarytowych, czyli takich, których rozmiary znacznie przekraczają przyjęte dla śmieci komunalnych i z uwagi na swoją wielkość nie da się ich umieścić w standardowych pojemnikach.

Do odpadów wielkogabarytowych zaliczają się między innymi rowery i duży sprzęt sportowy, wózki dziecięce, meble domowe i ogrodowe czy większych rozmiarów instrumenty muzyczne. Warto też wiedzieć, że do kategorii odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się zużytych sprzętów elektronicznych, budowlanych, remontowych, samochodowych, a także kosiarek i motorowerów. Jesteśmy niezawodną firmą, o czym świadczy 20-letnie doświadczenie na rynku.

Odpadów wielkogabarytowych nie można pozbyć się w łatwy sposób. W tym celu najlepiej wynająć specjalizującą się w tym zakresie firmę, która dostarczy odpowiedni kontener, a następnie odbierze go w wyznaczonym terminie. 

W zakresie usług komunalnych firmy Błysk znajduje się wywóz odpadów wielkogabarytowych. Każde zlecenie realizujemy szybko i skutecznie, oferując konkurencyjne ceny – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.