Harmonogram odbioru odpadów

Likwidacja nielegalnych wysypisk

Usługi komunalne firmy Błysk obejmują również likwidację nielegalnych wysypisk. Najczęściej powstają one w rzadko uczęszczanych, oddalonych od zabudowań miejscach, takich jak lasy. Nielegalne wysypiska śmieci są nie tylko nieestetyczne i odstraszające wyglądem, ale przede wszystkim niebezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Zagrożenie wynika z faktu, że dzikie wysypiska śmieci powstają w nieprzystosowanych do składowania odpadów i niezabezpieczonych miejscach. Przez to toksyczne substancje w łatwy sposób przedostają się do gleby i wody, stwarzając niebezpieczeństwo dla ludzi, zwierząt i roślin. Oprócz tego stanowią zagrożenie wybuchu pożarów, zwłaszcza w przypadku szklanych butelek.

Nielegalne wysypiska powstają zazwyczaj poprzez pozostawienie przez jedną osobę worka śmieci. Za jednym pojawiają się następne, które w efekcie ciężko usunąć. Zajmujemy się likwidacją nielegalnych wysypisk, dokładnie usuwając wszelkie zgromadzone odpady. Działamy szybko i precyzyjnie – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.